fbpx

SQN Originals: Opowieść Wysłanniczki

Autor:  Angelika Botor 

Data wydania:   05/04/2023

Format:  140 x 205 mm

Ilość stron:   608

Oprawa:   miękka ze skrzydełkami

ISBN:   9788383300146

Dostępne wersje:   papierowa / ebook /

Cena detaliczna:   39,99 zł / ebook:  39,99 zł

OPIS Z OKŁADKI

Myślisz, że w chwili próby pomogą ci dobre duchy? Cóż, czeka cię niełatwe zadanie, bo potrafią być nie mniej uparte i pamiętliwe niż ludzie.

Lyrissa potrzebuje pomocy, by pokonać toczący bezwzględną wojnę Zakon Umysłów. Ma z nim osobiste porachunki – niemal sto lat niewoli i okrutnego eksperymentowania na jej magii. Na szczęście otaczają ją przyjaciele, którzy zrobią wszystko, by dziewczyna odzyskała zaufanie, pokonała oprawców i wreszcie mogła zaznać szczęścia. A także by przypomniała sobie, kogo zdążyła pokochać, nim niemal wiek temu Zakon doprowadził do Rzezi Nieśmiertelnych.

Wyrusz w podróż nie tylko po niesamowitym, rozległym świecie, ale i po utracone wspomnienia i obiecaną miłość. Lyrissa wzniesie się na swoich skrzydłach wysoko, wypatrując samej siebie z przeszłości… a dawni prześladowcy będą próbowali zrobić wszystko, by strącić ją w otchłań.

Opowieść Wysłanniczki to snuta z rozmachem historia pełna szlachetnych ideałów, hartu ducha wobec cierpienia i dodającej otuchy nadziei. Jeśli chcesz spotkać przyjaciół na śmierć i życie, stoczyć widowiskowe bitwy, zyskać przychylność duchów i odnaleźć przeznaczenie, los ci sprzyja! Wszystko to właśnie trzymasz w rękach.

[woo-related]

BIOGRAM

Angelika Botor

Urodzona w 2001 roku w Oświęcimiu studentka kulturoznawstwa, miłośniczka książek, zwłaszcza fantastyki i romansu. Poza pisaniem tworzy krótkie treści na TikToku, gdzie dzieli się swoją literacką pasją, uśmiechem i marzeniami z dziesiątkami tysięcy obserwatorów. Śpiewa także w zespole Światło nadziei. Inspiracji do tworzenia nowych historii szuka w trakcie podróży z przyjaciółmi po świecie. Wierzy, że trzeba wytrwale dążyć do realizacji marzeń. Właśnie spełniła jedno z nich – wydała książkę.

AKTUALNOŚCI

Książka to najLEPSZY p...

Jest wartościowa, poszerza horyzonty, zapewnia zajęcie na wiele godzin, a do tego jest wciąż relatywnie tania. Choć niektórzy wieszczą koniec ery papieru, około 60% osób szukających prezentów pod choinkę ma zamiar obdarować najbliższych właśnie książką. Podpowiadamy, co zrobić, by wybrać najlepszy prezent dla każdego! …

Wypieki defensywne w ...

W magicznym otoczeniu aromatycznych wypieków i literackich czarów, mieliśmy przyjemność zorganizować wyjątkowe spotkanie, które połączyło świat książek z zapachem świeżo wypiekanych pierniczków. Wydarzenie  odbyło się 24.11.2024 r. w Warszawie, w uroczym miejscu znanym jako Akademia Piekarzy.   W świecie fantastycznych wypieków Goście…

To będą dobre targi! W...

W dniach 30 listopada – 3 grudnia miłośnicy literatury spotkają się w Hali Stulecia na Wrocławskich Targach Dobrych Książek. Niezapomniane chwile literackiego święta gwarantuje obecność naszego wydawnictwa, które z dumą zaprezentuje się na stoisku numer 43. Zapraszamy do udziału w spotkaniach autorskich. W niedzielę,…