fbpx

SQN Originals: Opowieść Wysłanniczki

Autor:  Angelika Botor 

Data wydania:   05/04/2023

Format:  140 x 205 mm

Ilość stron:   608

Oprawa:   miękka ze skrzydełkami

ISBN:   9788383300146

Dostępne wersje:   papierowa / ebook /

Cena detaliczna:   39,99 zł / ebook:  39,99 zł

OPIS Z OKŁADKI

Myślisz, że w chwili próby pomogą ci dobre duchy? Cóż, czeka cię niełatwe zadanie, bo potrafią być nie mniej uparte i pamiętliwe niż ludzie.

Lyrissa potrzebuje pomocy, by pokonać toczący bezwzględną wojnę Zakon Umysłów. Ma z nim osobiste porachunki – niemal sto lat niewoli i okrutnego eksperymentowania na jej magii. Na szczęście otaczają ją przyjaciele, którzy zrobią wszystko, by dziewczyna odzyskała zaufanie, pokonała oprawców i wreszcie mogła zaznać szczęścia. A także by przypomniała sobie, kogo zdążyła pokochać, nim niemal wiek temu Zakon doprowadził do Rzezi Nieśmiertelnych.

Wyrusz w podróż nie tylko po niesamowitym, rozległym świecie, ale i po utracone wspomnienia i obiecaną miłość. Lyrissa wzniesie się na swoich skrzydłach wysoko, wypatrując samej siebie z przeszłości… a dawni prześladowcy będą próbowali zrobić wszystko, by strącić ją w otchłań.

Opowieść Wysłanniczki to snuta z rozmachem historia pełna szlachetnych ideałów, hartu ducha wobec cierpienia i dodającej otuchy nadziei. Jeśli chcesz spotkać przyjaciół na śmierć i życie, stoczyć widowiskowe bitwy, zyskać przychylność duchów i odnaleźć przeznaczenie, los ci sprzyja! Wszystko to właśnie trzymasz w rękach.

BIOGRAM

Angelika Botor

Urodzona w 2001 roku w Oświęcimiu studentka kulturoznawstwa, miłośniczka książek, zwłaszcza fantastyki i romansu. Poza pisaniem tworzy krótkie treści na TikToku, gdzie dzieli się swoją literacką pasją, uśmiechem i marzeniami z dziesiątkami tysięcy obserwatorów. Śpiewa także w zespole Światło nadziei. Inspiracji do tworzenia nowych historii szuka w trakcie podróży z przyjaciółmi po świecie. Wierzy, że trzeba wytrwale dążyć do realizacji marzeń. Właśnie spełniła jedno z nich – wydała książkę.

AKTUALNOŚCI

Autorzy Wydawnictwa SQ...

Gotowi na Targi Książki w Warszawie? Od 16 do 19 maja zapraszamy Was na PGE Narodowy, gdzie trwać będą Targi Książki i Mediów Vivelo 2024, na których nie mogło zabraknąć naszego wydawnictwa. Znajdziecie nas na stoisku nr 49/D15. Nasza niezawodna targowa ekipa będzie miała…

Cztery żywioły magii –...

Fantastyczny dream team powraca! Aneta Jadowska, Marta Kisiel, Magdalena Kubasiewicz i Milena Wójtowicz – cztery znane autorki polskiej fantastyki – łączą siły w nowej antologii „Cztery żywioły magii”. Ten wyjątkowy biór czterech opowiadań zabierze czytelników w podróż po świecie pełnym żywiołów, tajemnic i przygód. …

Nominacje do Nagrody H...

Nagroda Hugo uznawana jest za jedno z najbardziej prestiżowych wyróżnień w dziedzinie literatury science fiction i fantasy. Znamy nominacje na rok 2024, a jedną z nich otrzymała książka autorstwa T. Kingfisher! W tym roku wydarzenie odbędzie się 11 sierpnia 2024 roku w malowniczych…