fbpx

SQN Originals: Opowieść Wysłanniczki

Autor:  Angelika Botor 

Data wydania:   05/04/2023

Format:  140 x 205 mm

Ilość stron:   608

Oprawa:   miękka ze skrzydełkami

ISBN:   9788383300146

Dostępne wersje:   papierowa / ebook /

Cena detaliczna:   39,99 zł / ebook:  39,99 zł

OPIS Z OKŁADKI

Myślisz, że w chwili próby pomogą ci dobre duchy? Cóż, czeka cię niełatwe zadanie, bo potrafią być nie mniej uparte i pamiętliwe niż ludzie.

Lyrissa potrzebuje pomocy, by pokonać toczący bezwzględną wojnę Zakon Umysłów. Ma z nim osobiste porachunki – niemal sto lat niewoli i okrutnego eksperymentowania na jej magii. Na szczęście otaczają ją przyjaciele, którzy zrobią wszystko, by dziewczyna odzyskała zaufanie, pokonała oprawców i wreszcie mogła zaznać szczęścia. A także by przypomniała sobie, kogo zdążyła pokochać, nim niemal wiek temu Zakon doprowadził do Rzezi Nieśmiertelnych.

Wyrusz w podróż nie tylko po niesamowitym, rozległym świecie, ale i po utracone wspomnienia i obiecaną miłość. Lyrissa wzniesie się na swoich skrzydłach wysoko, wypatrując samej siebie z przeszłości… a dawni prześladowcy będą próbowali zrobić wszystko, by strącić ją w otchłań.

Opowieść Wysłanniczki to snuta z rozmachem historia pełna szlachetnych ideałów, hartu ducha wobec cierpienia i dodającej otuchy nadziei. Jeśli chcesz spotkać przyjaciół na śmierć i życie, stoczyć widowiskowe bitwy, zyskać przychylność duchów i odnaleźć przeznaczenie, los ci sprzyja! Wszystko to właśnie trzymasz w rękach.

BIOGRAM

Angelika Botor

Urodzona w 2001 roku w Oświęcimiu studentka kulturoznawstwa, miłośniczka książek, zwłaszcza fantastyki i romansu. Poza pisaniem tworzy krótkie treści na TikToku, gdzie dzieli się swoją literacką pasją, uśmiechem i marzeniami z dziesiątkami tysięcy obserwatorów. Śpiewa także w zespole Światło nadziei. Inspiracji do tworzenia nowych historii szuka w trakcie podróży z przyjaciółmi po świecie. Wierzy, że trzeba wytrwale dążyć do realizacji marzeń. Właśnie spełniła jedno z nich – wydała książkę.

AKTUALNOŚCI

Mistrzostwa Polski Dzi...

Zakończyły się XIV Mistrzostwa Polski Dzieci z Domów Dziecka w Piłce Nożnej. W tym roku zwycięska okazała się drużyna z Sarnowa. Drugie miejsce zdobyła Drużyna Marzeń Jelenia Góra, a trzecie miejsce przypadło zawodnikom z Debiutantów Łódź. Sponsorem nagród książkowych w turnieju – jak co roku – było…

Nasi autorzy na Targac...

To będzie wielkie książkowe święto na PGE Narodowym! Od 18 do 21 maja będą trwać Targi Książki i Mediów Vivelo, na których nie mogło zabraknąć naszego wydawnictwa. Znajdziecie nas na stoisku nr 39/D15, ale oprócz naszych bestsellerów, nowości i promocji 3 za 2, będziecie mieli również okazję…

Nominacje do Śląkfy za...

Śląkfa to nagroda przyznawana od 1984 roku przez Śląski Klub Fantastyki. Rokrocznie laureaci wybierani są w trzech kategoriach: Twórca, Wydawca i Fan. Jest nam niezmiernie miło, ponieważ w tym roku dwie nominacje otrzymali nasi autorzy, a jedną samo Wydawnictwo SQN. Nagroda przyznawana jest za rok 2022. …

rsz_1rsz_logo_biale-150x105-new

Więcej niż książka!
Wydawnictwo sine qua non

© Copyright – Wydawnictwo SQN 2010-2021

Go to Top