Książki sportowe dostępne na labotiga.pl - La Vuelta a Espana
 
Kup książkę w naszej księgarni:
Zapoznaj się z dodatkowymi materiałami:
Inne wydania książki:

Playbook. Podręcznik podrywu

 • Autor:
  Barney Stinson, Matt Kuhn
 • Tytuł oryginału:
  The Playbook: Suit up. Score chicks. Be awesome.
 • Tłumaczenie:
  Piotr Kamiński
 • Data wydania:
  7 listopada 2012
 • Cena okładkowa:
  29,95 zł
 • Format:
  135 x 185 mm
 • Liczba stron:
  172
 • ISBN:
  978-83-63248-32-1

Książka głównego bohatera serialu „Jak poznałem waszą matkę”.

Od zarania dziejów mężczyzna szukał odpowiedzi na najważniejsze z pytań: „Czemu tutaj jestem… zamiast pukać laski?”. Koniec poszukiwań. Teraz, z pomocą Playbooka, będziesz mógł podejść do każdej pięknej kobiety, odkryć jej największe pasje i wykorzystać je w celu namówienia jej na przespanie się z Tobą. Opanujesz ponad 75 technik uwodzenia opracowanych przez guru podrywu i generalnie spoko gościa, Barneya Stinsona, gwarantujących zostanie Don Juanem z prawdziwego zdarzenia.

„Na tych stronach opisane są wszystkie przekręty, kanty, szwindle, oszustwa, zagrywki, machlojki, podstępy i wkręty, jakich kiedykolwiek użyłem bądź mam nadzieję użyć w celu wyrywania lasek i dobijania z nimi interesu, jeśli wiesz, o co mi chodzi… Teraz, jako altruistyczny akt miłosierdzia, daruję Ci ten rozkoszny skarb w formie przystępnego poradnika”.

Barney Stinson, ze wstępu

„Przed przeczytaniem Playbooka nie odnosiłem żadnych sukcesów z paniami. Nagle czuję się, jakbym musiał odganiać je kijem. Dzięki, Barney!”

Jim Richards, niedawny zwycięzca 83 milionów dolarów
w Powerballa i pacjent kliniki powiększającej penisy

„Gdyby ktoś zupełnie obcy spróbował któregoś z przedstawień na mnie, bankowo uprawiałabym z nim seks”.

Barnelia Stinson, typowa kobieta

„Niektórzy ludzie pytają, co Playbook ma wspólnego z Konstytucją. Ja pytam, czego nie ma?”

któryś z Kennedych, prawdopodobnie

O AUTORACH

BARNEY STINSON spał z niezliczoną ilością kobiet i nigdy nie miał lęku ciążowego, przynajmniej takiego, z którego prawnie zdawałby sobie sprawę. Kiedy nie tłumaczy ludziom na swojej popularnej stronie www.barneysblog.com, jak być zajebistym, Barney relaksuje się, projektując bieliznę, butelkując jedną ze swoich 83 marek wina i pozując do zdjęć z sierotami, porzuconymi szczeniaczkami albo czymkolwiek innym, co mówi „wrażliwy” w połączeniu z piosenką Sary McLachlan.

MATT KUHN jest scenarzystą serialu telewizyjnego Jak poznałem waszą matkę. Do tego tworzy blog Barneya i napisał pięć odcinków serialu, w tym „Slapsgiving”, „Three Days of Snow”, i „Double Date”. Napisał również dwie inne książki w kolaboracji z Barneyem Stinsonem – Kodeks Bracholi i Goodnight Bro (wydanie polskie: 2013). Mieszka w Los Angeles z żoną Alecią i psem Maggie, który, mimo że jest już w pełni wyrośnięty, nie sięga mu do kolan – co jest oczywistym pogwałceniem Kodeksu Bracholi. Ups.